V septembri sa môžeme tešiť na reprízu jedného z najväčších koncov

Určite máme ešte všetci v živej pamäti ten ošiaľ a zmiešané emócie, keď legendárni otcovia metalovej muziky BLACK SABBATH vyšli 4. februára 2017 na pódium vo svojom rodnom Birminghame, aby odohrali nie len posledný koncert turné, ale aj posledný koncert svojej takmer päťdesiat rokov dlhej a veľmi úspešnej kariéry. A pokiaľ si to už náhodou nepamätáte, nevadí. V septembri si túto veľkolepú šou budeme mať všetci možnosť pripomenúť v 1500 kinách po celom svete. Záznam zo spomínaného koncertu sa bude premietať pod názvom Black Sabbath: The End Of The End.

 

Réžiu tohto zaujímavého diela má na svedomí Dick Curruthers, ktorý pracoval aj na počine Celebration Day kapely Led Zeppelin. „Vrátiť sa s tým všetkým po toľkých rokoch domov bolo veľmi špeciálne. Bolo veľmi ťažké rozlúčiť sa s našimi fanúšikmi, ktorí k nám boli neuveriteľne lojálni po celé roky. Vo svojich začiatkoch sme vôbec nedúfali, že tu budeme aj o štyridsaťdeväť rokov, aby sme predviedli našu poslednú šou na domácej pôde,“ hovoria členovia kapely. A Ozzy už len dodáva: „It’s fucking amazing.“ To nepotrebuje ani preklad.

 

Black Sabbath: The End Of The End sa bude premietať vo všetkých kinách iba počas jednej noci, a to 28. septembra tohto roku. Film bude, samozrejme, obsahovať aj scény zo zákulisia príprav tohto veľkolepého podujatia a navyše záznamy zo štúdia, kde kapela hrala aj skladby, ktoré nakoniec neboli zaradené do koncertného setlistu. Zoznam kín, kde sa bude film premietať a možnosť rezervácie lístkov nájdete na tejto stránke


Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *