V Rožňave čaká poriadny metalový útok

Môžete sa tešiť na dávku čierneho progresu a atmosféry, poriadne temného black metalu, ale aj riadne nadupanú modernu! A to nie je všetko! Počas koncertu bude prebiehať aj výstava diel veľmi talentovanej a šikovnej umelkyne, ktorá vystupuje pod menom Alexandra Power. Bude to zážitok, nie len pre uši, ale aj oči si prídu na svoje! Teda, čo nás to všetko čaká?

Line-up:

NEVALOTH (Progressive black metal – Zvolen)
Zvolenčania ponímajú black metal veľmi špecificky. Využívajú pomätenú atmosféru, krkolomné a progresívne postupy, dávku šialenstva a tajuplné melódie. Im rozhodne vlastná tvár nechýba, príďte sa na vlastnej koži presvedčiť o ich kvalitách! Posledný album „The Antagonist“ nemá konkurenciu v žánri!
https://www.facebook.com/nevaloth
http://nevaloth.bandcamp.com/album/the-antagonist

DARKTIMES (Black metal – Liptovský Mikuláš)
Liptovčania miesto halušiek uchopili nástroje, a v duchu nórskeho black metalu začali brúsiť tento žáner. Čiže poriadne masívny black metal s warpaintom, klincami a všetkým, čo k tomu patrí! Hudobne to nie je až také klišé, ako sa môže zdať z popisu, ide o veľmi vyspelú a nápaditú dávku čierneho kovu. Nedávno im vyšiel debutový album „Triumph Ov Chaos“, ktorý si budete môcť užiť do sýta!
http://darktimesovchaos.bandcamp.com

WITCHCRY (Modern metal/metalcore – Rožňava)
V našom rodnom mestečku sa rodí zaujímavá banda. Bývalý bubeník kapely TRISTANA Norbi Kupecz pozbieral partiu muzikantov, ktorí pod menom WITCHCRY rozprúdia struny v znamení moderny ala KILLSWITCH ENGAGE a podobných. Bude to ich koncertná premiéra, tak ich príďte podporiť a usvedčiť sa v tom, že aj v Rožňave máme kvalitné metalové spolky!
https://www.facebook.com/pages/Witchcry/629716507102461
http://bandzone.cz/witchcry

Ako som spomínal, to nie je všetko. Počas rozmaznávania vašich uší si budete môcť pozrieť aj diela veľmi nádejnej umelkyne ALEXANDRY POWER, ktorá sa zaoberá kreslením a maľovaním portrétov, abstrakcií a ilustrácii. Pokiaľ sa vám nejaké dielo zapáči, bude možnosť si ho zakúpiť, alebo ak budete mať chuť na niečo podľa vašej fantázie, budete sa môcť dohodnúť na spolupráci. V nasledujúcom linku môžete nazrieť do jej sveta https://www.facebook.com/AlexandraPowerArt

Kedy: 27. marec 2015
Kde: Rakwa Music Club, Rožňava (bývalý Cold Light)
Vstup: 1€
Začiatok o 20:00

Event: https://sk-sk.facebook.com/events/1584563265093288

V Rožňave čaká poriadny metalový útok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *