V rockových vodách sa črtá veľmi zaujímavá autobiografia

Bývalá hviezda z radov kapely GUNS N‘ ROSES Steven Adler sa rozhodol napísať veľmi zaujímavú autobiografiu. Svoje spomienky totiž nanovo získava od rodiny, priateľov, kolegov či fanúšikov. On si totiž väčšinu z nich absolútne nepamätá. Autobiografia Steven Adler: The S*** My Friends Remember I Did má zachytávať rôzne činy, ktoré Adler vykonal počas svojej štvrťstoročnej závislosti.

 

„Bol som na drogách dvadsaťpäť rokov. Už tri a pol roka nie, ale predtým dvadsaťpäť rokov. Pil som, drogoval som. A teraz, keď som triezvy, rozprávam sa s ľuďmi a oni mi hovoria príbehy a v mojej hlave nie je ani jeden z nich. Tak som sa rozhodol dať dokopy knihu, ako také pripomenutie všetkých tých príbehov. A, samozrejme, viem, že dlžím ospravedlnenie množstvu a množstvu dievčat na celom svete. Keď som pil a drogoval, robil a hovoril som veci, ktoré by som normálne nepovedal. Takže dúfam, že moje ospravedlnenie prijmete. Vy viete, ak vám patrí,“ hovorí nielen o pripravovanej knihe Steven.

 

„Založil som web, ktorý sa volá Steven Adler Stories a pokiaľ poznáte príbeh, v ktorom sme sa kdekoľvek na svete stretli, tak mi ho tam napíšte. Nemal by mať menej ako dvadsať slov a viac ako stodvadsaťpäť slov. Takto sa môžete stať súčasťou mojej histórie,“ dodáva. Na túto stránku môže prispieť hocikto, takže ako sa dá predpokladať, objavilo sa tam už niekoľko vymyslených príbehov. Ak nejaký reálny príbeh máte so Stevenom aj vy, pokojne mu ho napíšte a prispejte tak do ďalšej zaujímavej a navyše originálnej autobiografie, ktorá je síce zatiaľ v nedohľadne, ale my sa na ňu tešíme už teraz. A čo vy?


Použité zdroje:
planetrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *