V Randali bude už desiatykrát Mikulášska tancovačka

Tak a je to. Mikulášska tancovačka je tu už desať rokov. Každý rok okolo Mikuláša sa uskutočňuje v bratislavskom klube Randal pod taktovkou kapely ČAD. Spolu s nimi je tam vždy aj mnho ďalších kapiel. Tento rok to bude 3. decembra a okrem vandalov z ČADu sa predstavia DOOMAS, GOT BLUE BALLS a ASO-NAGA.

ČAD je svätojurská kapela a podľa vlastných slov hrajú zlostný turbo metal. A hlavne sú organizátori celej akcie.

 

Jedna z najvýraznejších slovenských kapiel je určite Doomas. Žáner je jasný už podľa ich názvu, hrajú temný doom metal. Na pódiu ich spoznáte okrem toho, že tam je s nimi Peťo Betko, otec nášho najväčšieho festivalu extrémnej metalovej hudby Gothoomu, tak, že majú so sebou nezameniteľné stojany. Kapela vznikla v roku 2006. Na konte majú tri albumy, posledný LaMuerte im vyšiel v roku 2015. 

Got Blue Balls, rock n‘ rollová kapela zo zvolensko-slatinského Sliaču, má vydané dva albumy – Got Blue Balls (2011) a novší Counting The Days (2015).

Crustpunková/hardcoreová smršť z Krupky si hovorí Aso-Naga. Doteraz im vyšli albumy Aso-Naga (2011) a Umlčené Hlasy (2013). Dievčenská kapela z Čiech funguje momentálne v zložení Bára, Šárka, Marcela, Péťa a Lucky. Na pódiu sa predstavia ako prvé, tak si nenechajte ujsť bandu ukričaných nahnevaných dievčat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *