V Randali bude španielsko-americko-malorsko-slovinský večer

Tento týždeň sa na nás vyrojilo množstvo menších koncertov. Takmer každý deň je pripravený nejaký koncert, na ktorý sa oplatí ísť. O niektorých sme sa dozvedeli načas, niektoré prišli ako blesk z jasného neba. Jedným z takýchto koncertov, na ktorý netreba zabudnúť a kedy sa bratislavský Randal otrasie v základoch, bude už 17. mája.

 

Na čele demolačnej čaty budú španielski thrashmetalisti ANGELUS APATRIDA. Tí za 18 rokov svojej existencie vydali 6 albumov. Posledný Cabaret De La Guillotine bude čerstvý ako májové čerešne.

 

Druhou kapelou budú kalifornskí SKELETAL REMAINS. Americká úderka nám prinesie nový aprilový album  Devouring Mortality plný smrtiaceho kovu. Od ich vzniku v roku 2011 to je už tretí album v poradí.

 

Ďalšou thrashmetalovou bandou budú TRALLERY. Táto kapela z Baleárskych ostrovov (pre tých, ktorí nevedia, tak je to aj Malorka) existuje od roku 2010 a na konte má dva albumy  Catalepsy z roku 2013 a Spiritless vydaný v roku 2016.

 

Že aj v Slovinsku vedia hrať thrash metal, prídu predviesť ERUPTION. Kapela vznikla v roku 2004, na konte má tri albumy. Posledný Cloaks Of Oblivion z minulého roku predstavia na pódiu klubu Randal. Ešte vám pošepkáme, že chlapskému oku určite ulahodí ich najnovší prírastok do kapely – basáčka Nika.

 

Tým sa uzatvára zoznam zahraničných kapiel. Slovenské farby príde obhájiť Hoyasova banda ATTACK OF RAGE, ktorá otvorí večer, rozhýbe vás, roztancuje a vyklepe ako rezne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *