V Palárikove bude Lavórovica Fest

Za oknami ešte stále vládne sneh a mráz, no organizátori väčších aj menších letných festivalov lákajú zvučnými menami už teraz. Festivalov tento rok bude naozaj požehnane a jeden taký menší nesie meno LAVÓROVICA FEST. Toto leto sa v Palárikove v sobotu 22. júna predstaví punk-rocková smotánka z celého Slovenska.

 

Dvanásť účinkujúcich na dvoch pódiách. Kapely ako ZÓNA A, SMOLA A HRUŠKY, SLOBODNÁ EURÓPA alebo aj jemnejší country rock v podaní pánov z kapely BUKASOVÝ MASÍV. Potešia aj HOVÄDA SK, PLOŠTÍN PUNK či REUNION. Organizátori svoj festival považujú za rodinný, a tak v súpiske interpretov nájdeme aj niečo pre najmenších. Moderátorského mikrofónu sa chytí ostrieľaný matador z domáceho rockového éteru SiFon.

 

Brány festivalu sa otvoria v už o 9:00 a zavrú sa až o 24 hodín. Zábava bude teda už od rána. Vstupenky sa dajú zakúpiť už aj v predpredaji na oficiálnych stránkach za zvýhodnené ceny. Ak to nemáte ďaleko do Palárikova alebo budete mať cestu okolo, určite sa zastavte na Lavórovici. Jedlo, pivko a dobrá hudba. To sa oplatí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *