V Košiciach budú už štvrtý raz headbangovať jednorožce

Na pódiu košického Collossea dostanú šancu predstaviť sa už po štvrtý raz mladé kapely. Počas dvoch dní, konkrétne 2. a 3. marca, sa predstaví na štvrtom Unicornfeste zvedavým hudobným nadšencom osem zaujímavých kapiel, medzi ktorými sa po prvýkrát objaví jedna kapela, o ktorej sa už nedá tvrdiť, že by patrila medzi začínajúce a menej známe partie hudobníkov. Vyvrcholenie Unicornfestu bude mať na svedomí v sobotnú noc bratislavská formácia FROM OUR HANDS.

 

Čo ešte vás počas týchto dvoch dní čaká? V piatok 2. marca sa vám od šiestej večer predstavia prví štyria účastníci Unicornfestu. Celý fest odštartuje rovnako bratislavská numetalová kapela BREAK IT DOWN. Na pódiu ich vystrieda domáca kapela. Košičania THE SAGES hrajú príjemný pohodový rock so značnou dávkou alternatívy. O čosi viac na pódiu svojou muzikou pritvrdia L4ST a punkovejšie naladení ukončia večer NIEČO NAVYŠE z Bardejova.

 

V sobotný večer sa opäť začne pódium muzikou otriasať o osemnástej. Ako prví naň vystúpia chalani s menom celkom vhodným na Unicornfest. DETOX OF PONY sú zo Starej Ľubovne a hrajú, ako inak, rock. Po nich sa predstaví opäť domáca kapela BLACKBEAT hrajúca rock n‘ roll. Metalcoreistov poteší kapela ZACHOVAJTE PANIKU z Lipian a po nich už len spomínaný zlatý klinec v podobe šou kapely From Our Hands.

 

Je skvelé, že stále prežívajú aj u nás akcie, ktoré sa snažia vyhľadať, podporiť a zviditeľniť mladých a talentovaných domácich muzikantov. Aby tomu bolo tak aj naďalej, ste na rade vy. Preto neváhajte a choďte podporiť domácu tvorbu na štvrtý Unicornfest, ktorý štartuje 2. marca o osemnástej v košickom Collosseu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *