V júni na Orave najskôr florbal a potom dobrá hudba

V Tvrdošíne sa bude konať už desiaty ročník florbalového turnaju TS Cup. Prebiehať bude od 10. – 12. júna a hrať sa bude v dvoch halách. To je ale menej podstatné pre nás rockerov. Nás bude zaujímať 11. jún. Na tvrdošínskom ihrisku sa totižto uskutoční jednodňový festival s názvom Orava Rock Storm 2016. Bude to jeho premiérový ročník a ako hlavný ťahúň večera sa predstaví česká legenda ALKEHOL.

Kapela, ktorá vznikla v roku 1991, dokázala povýšiť alkohol na samostatný hudobný štýl. Momentálne má turné po Českej republike a svoje hity Nonstop, Na Slamníku či Pivo dělá hezká těla prídu zahrať aj do Tvrdošína.

 

Ďalšie meno v line-upe je kapela ASENTH. Chalanom sa podarilo vyhrať Rockovú Maturitu. Na pozícii frontmana je rodák z Námestova Tomáš Buroň. Asenth sľubujú skvelú šou, ako sa na kapelu tohto formátu patrí.

Predstavia sa aj martinskí melodici EUFORY. Vydali úspešný album Flying Island, ktorý im pokrstil sám ex-spevák Iron Maiden Blaze Bayley. Taktiež zaujali slovenských poslucháčov v rámci podujatia Rocková Maturita, keď sa dostali až do samotného finále. Ich muzika je nenútená, melodická, postavená na silných vokáloch speváka.

Okrem spomínaných kapiel sa predstavia aj BRAINSCAN, WITCH HAMMEREVERY ELSE. Všetky informácie a prípadné novinky sa dozviete na Facebooku. Ak ste milovníkmi florbalu a dobrej hudby, táto kombinácia by vám rozhodne nemala ujsť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *