V Bratislave zahrajú Zornheym spojenie symfonického, čierneho a smrtiaceho kovu

Máte radi symfonický metal, ale aj tvrdší black alebo death metal? Švédska kapela ZORNHEYM spája tieto štýly dokopy. Na prvý pohľad sa síce môže zdať, že je to mláda začínajúca kapela, veď vznikla len v roku 2014. Ale keď sa jej bližšie pozriete na zúbok, zistíte, že jej členovia pôsobili v kapelách ako Dark Funeral a Devian, bubeník je stálym členom Diabolical. Jednoducho starí skúsení hráči. Minulý rok v septembri im navyše vyšiel album Where Hatred Dwells And Darkness Reigns, ktorý prídu odreprezentovať 10. februára do bratislavského British Rock Stars.

 

Že sa nejedná o žiadnu slabú kapelu svedčia aj predskokani, ktorí ju prídu na koncert podporiť. Z Francúzka prídu deathmetalisti GHUSA. Kapela, ktorá je na scéne už úctyhodných 27 rokov, vydala dva albumy. Ten posledný jej vyšiel v minulom roku s názvom Öswedeme.

 

Zo slovenskej scény prídu legendy death metalu DEHYDRATED, ktorí vydali minulý rok po ,,sto rokoch“ album Resurrection a Nitrania EMPYRION s death metal príchuťou čierneho kovu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *