V Bratislave sa zhŕknu mimozemšťania a škriatkovia

Na Slovensko sa chystá mimozemská návšteva. Americká kapela RINGS OF SATURN totiž vyráža na turné. Títo deathcoreisti posadnutí mimozemským životom svoje predstavy o ňom doposiaľ svetu opísali na štyroch štúdiovkách. Najviac možno upútala tá tretia Lugal Ki En svojou koncepčnosťou, ale páni určite prídu predstaviť predovšetkým svoj najnovší počin z roku 2017 Ultu Ulla.

 

Spoločnosť im príde ďalšia zaujímavá formácia. Ich deathmetaloví krajania NEKROGOBLIKON zas svoj záujem v tvorbe sústreďujú, ako to už názov napovedá, okolo zlých škriatkov – goblinov. Títo páni majú na pažbe o jeden zárez viac než ich kolegovia a ich najnovší počin Welcome To Bonkers vyšiel pred necelým rokom.

 

Tieto dve tematicky veľmi výrazné a pútavé formácie na ich spoločnom turné Sounds Of Carnage ale budú sprevádzať aj ďalšie zaujímavé formácie. Prvá z nich pochádza rovnako ako headlineri z Ameriky a sú ňou deathcoreoví LEFT TO THE WOLVES. Európsky kontinent zastúpia na turné ešte dve kapely. HARBINGER pochádzajú z Anglicka a svoj deathcore predstavia v Bratislave prostredníctvom skladieb z debutového albumu Compelled To Suffer, ktorý príde na pulty práve v máji, teda bude ešte horúci. A rovnako horúca bude aj albumová novinka Inferis ďalších deathcoreistov MENTAL CRUELTY. Tí takisto chystajú nový album na máj. Jediný rozdiel je, že pochádzajú z Nemecka.

 

Ak ste fanúšikom deathcoreu, určite vás už dvíha zo stoličky pri čítaní týchto mien. Je teda načase oznámiť, že celé toto mimozemsko-goblinské divadlo sa odohrá v bratislavskom klube Randal 21. mája. Užijete si poriadnu dávku moderného metalu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *