Uriah Heep vydajú už dvadsiaty piaty album

Legendárni britskí rockeri URIAH HEEP nedávno ukončili práce na svojej novej nahrávke Living The Dream. Tento album je pre kapelu v poradí už dvadsiatym piatym. Vydanie tejto dosky je naplánované na jeseň tohto roku. Prvé zmienky o albumovom nasledovníkovi dosky Totally Driven (2015) padli v novembri minulého roku a len pred pár dňami kapela skutočne potvrdila, že jej nahrávanie je už aj ukončené.

 

„Je nahratá. Nahrali sme ju v januári počas devätnástich dní s kanadským producentom Jayom Rustom. Skvelý chlapík. Produkoval aj The Winery Dogs a Stone Sour, pracoval s Black Star Riders či s Europe. Práve náš album mixuje v Los Angeles. Dosku vydáme v septembri,“ povedal o novom albume Mick.

 

Ak ste fanúšikom kapely, tak si už teraz môžete novú dosku predobjednať cez Pledge Music. Cena za nový album sa pohybuje v rozmedzí od desiatich libier za stiahnutie digitálnej kópie až po päťsto libier, kde ku fyzickej kópii albumu dostanete aj lístok na ktorýkoľvek koncert v rámci Living The Dream Tour na podporu nového albumu spolu s možnosťou stretnutia sa s kapelou.


Použité zdroje:
bravewords.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *