UP!GREAT sa v novej skladbe pýtajú: Prečo?

Ak ste za posledné 2-3 roky boli na nejakom koncerte Jinjer či Infected Rain v okolí Ostravy, Brna či Bratislavy, určite ste narazili na UP!GREAT. Táto kapela nielen, že s nimi vystupovala, ale organizovala ich koncerty a poskytovala zázemie. Rovnako sa môže pochváliť charizmatickou frontwomen, v tomto prípade Veronkou Hurt, a svojskou nápaditou hudbou.

 

Na konci októbra prinášajú svoj nový videoklip ku skladbe Why?. Video sa natáčalo v bývalom, dnes už chátrajúcom ostravskom hoteli Palace. Kapela sa snažila vyťažiť maximum z atmosféry opusteného miesta, ktoré môže pôsobiť miestami až strašidelne.

 

Videoklip je aj predzvesťou ich nového albumu Mad Images, ktorý čoskoro uzrie svetlo sveta. Potom sa hádam dočkáme aj nejakého koncertu v našich končinách. Po hudobnej stránke skladby Why? pôsobí o niečo tvrdšie a agresívnejšie ako ich doterajšia tvorba. Kapela už v našom júnovom rozhovore avizovala, že nemáme čakať starý dobrý UP!GREAT. Tak sa nechajme prekvapiť, čo nám táto crossoverová formácia namieša tentokrát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *