Under The Roots je novým pohľadom na hardcore od Paralelum

Zbastardení synovia metalu, rocku a hardcoru, Paralelum, od roku 2013 dôkladne študujú rôzne a rozmanité vplyvy na nich samotných, aby mohli nakŕmiť a rozšíriť svoj vlastný koncept toho, čo znamená hardcore. Snažia sa tak uniknúť zo stále vzrastajúcej štandardizácie hudobných žánrov.

Zvuk albumu Under The Roots dokonale odráža unikátnosť Paralelum a aj napriek tomu sú v ňom vplyvy rôznych žánrov a umelcov ľahko rozlíšiteľné, takže nakoniec máte pocit, že počúvate niektorý zo svojich obľúbených albumov.

Tento album má niečo pre každého. Od čistých vokálov až po výkriky, melodické gitary sa menia na skreslené metalové kopnutie. Všetko perfektne zmixované Sergiom Molinom (Noba Studios) a mastrované Nickom Litwinom (Mastering Mansion). Obal albumu graficky spracoval Gustavo Miñaca.

Under The Roots je novým pohľadom na hardcore od Paralelum
Under The Roots je novým pohľadom na hardcore od Paralelum

Celý album v podstate sumarizuje a podtrhuje tvrdú prácu jednotlivých členov kapely, poctivé skúšanie a nespočetné množstvo hraní naživo. Tak to znie, keď hudbu milujete.

Dve skladby z albumu majú svoje videoklipy, vychutnajte si koncertné video DÍMELO TÚ natočené v madridskom klube We Rock a zábavný klip k skladbe My Best Enemies.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *