U Očka to bude žiť – čaká vás španielsko-ukrajinský punk

Blowfuse, najaktívnejšia punk-rocková kapela v Španielsku a horor-punková kapela z Ukrajiny Hellfire Sox spoja svoje sily a v Bratislave namiešajú to najlepšie menu.

Skupina pôvodne z Barcelony, známa ako Godfarts, sa v roku 2013 premenovala na Blowfuse a doteraz vydala dva štúdiové albumy – Messed Up Minds (2010) a „Into The Spiral“ (2013). Skupinu ovplyvnila najmä punk-rocková vlna 80. a 90. rokov a životný štýl skejťákov. Ich štýl je typickým miešaním agresivity tvrdého punk-rocku, chytľavých melódií, silných klasických riffov a paranoidných textov. V súčasnosti sú na európskom turné a 19. novembra sa zastavia aj v Bratislave, aby ukázali čo stále milujú a milovali – hudbu.

Punkový večer v hudobnom klube U Očka otvorí predkapela Hellfire Sox z Ukrajiny, založená v roku 2003. Kapela je známa nielen doma, ale aj v Rusku, Maďarsku a Nemecku, kde odohrali množstvo koncertov. Zborové serenády, rock and rollové sóla a divoké tempo sa stali pre skupinu typickými. Fanúšikovia horor-punku a punk-rocku si prídu na svoje a tým, ktorí ich uvidia prvýkrát, nezostanú ľahostajní.

Začiatok akcie bude o 20:00 a pri vstupe zaplatíte 3 eurá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *