U.D.O. pod hlavičkou Dirkschneider spieva Accept. Naposledy!

Ak ste niekedy na vlastnej koži zažili koncert U.D.O., viete, že zopár piesní setlistu je z čias jeho pôsobenia v ACCEPT. Tento rok Udo na svojich stránkach oznámil, že túto kapitolu uzatvára vzhľadom na dostatočný počet sólových skladieb. Rozhodol sa preto, že vyrazí na turné s názvom Back To The Roots Tour, počas ktorého odspieva len piesne svojej éry v Accept. Nikdy, na žiadnom koncerte U.D.O. po tomto turné, už nebudete mať možnosť klasické hity Accept počuť zaspievané hlasom, ktorý k nim patrí. Aj preto, aby nedošlo ku zbytočným nedorozumeniam, vystupuje U.D.O. pod názvom DIRKSCHNEIDER.

  

Na Slovensku ani v susedných štátoch, s výnimkou Českej republiky, sa s týmto projektom nepredstaví. Preto sa ako najvhodnejšia možnosť zakúsenia tohto neopakovateľného zážitku ukazuje práve návšteva Česka, kde sa na jar, vďaka Pragokoncertu, ukáže trikrát: 25. 3. 2015 Ostrava – Garage, 26. 3. 2015 Zlín – Masters of Rock Cafe a 27. 3. 2015 Praha – MeetFactory. 

  

Výber hitov z „accepťáckeho“ obdobia je určite neľahká úloha. Veď práve prvé roky skupiny boli ich najplodnejšie a najúspešnejšie v zlatej ére heavy metalu. V rokoch 1979 – 1986, do odchodu Uda, vydali sedem albumov. Po jeho návrate, v rokoch 1993 – 1996, ďalšie tri. Takže určite je z čoho vyberať.

  

S kúpou vstupeniek však neotáľajte, pretože ostravský koncert je už dlhší čas beznádejne vypredaný. Vstupenky do Zlína a Prahy si ešte môžete kúpiť cez Ticketportal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *