Turné Konflikt začína!

Slovenská punková legenda Konflikt odohrá svoj set v 35 mestách pod hlavičkou turné s názvom „Bude Dobre Tour”. Ako hostia sa predvedú The Paranoid a Hrana.

Hrana, označovaná ako slovenský The Clash, naspievala s Konfliktom skladbu „Bude Dobre”, ktorá sa svojej oficiálnej premiéry dočká už 1. októbra na portáli www.livemusic.sk.  

Hranu uvidíte v každom meste okrem Revúcej a Brezna, kde vás „rozpália” rock n´ rolloví nadšenci The Rockefellas.

Vo vybraných mestách uvidíte ako predskokanov The Paranoid.

Kompletný zoznam koncertov spolu s konkrétnymi predkapelami nájdete na oficiálnej stránke Konfliktu www.konflikt.sk alebo sledujte náš kalendár podujatí.

Turné Konflikt začína!

Skupinu Konflikt právom označujeme ako legendu. Počas svojej dlhoročnej existencie odohrala vyše 1400 koncertov po celej Európe na jednom pódiu s menami ako Iron Maiden, Slayer, Sex Pistols, Soulfly, The Offspring, Die Toten Hosen, Misfits, Toy Dolls, Cavalera Conspiracy, Nazareth, Alice in Chains, UK Subs, G.B.H., Cradle of Filth, Limp Bizkit, Ska-P, Lordi, Chris Norman (Smokie) The Exploited, Napalm Death, a mohli by sme pokračovať.

Ich skladby vyšli na rôznych výberovkách po celom svete od Malajzie cez Turecko až po Kanadu.

Konflikt sa v roku 2011 dostal do Kolumbie, kde ako prvá slovenská skupina v tomto juhoamerickom štáte odohrala 3 koncerty.  

Tento rok už Konflikt vystúpil v Moskve a v Dubline, za spomenutie stojí tiež fakt, že skupina koncertuje každý víkend a odohrá približne 80 až 90 koncertov ročne.

Vidieť Konflikt stojí za to, aspoň jeden z plánovaných 35-tich koncertov určite navštívte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *