Turné, DVD, album. Totální Nasazení a The Fialky nezaháľajú

Už 26. koncertnú sezónu dokončuje kapela TOTÁLNÍ NASAZENÍ. Na scéne je od roku 1990 a za 25 rokov sa stala jednou z najúspešnejších punkrockových kapiel v Česku. Vydala dvadsiatku albumov a má za sebou viac ako päťstovku koncertov.

 

Trio Sváťa, Karloss a Franky vydáva svoje druhé DVD. Tentokrát z výročného koncertu z minuloročnej oslavy dvadsiatich piatich rokov. DVD s názvom Live Rock Café 2015 pokrstili v prvú novembrovú sobotu v pražskom klube Vagon. Krstným otcom sa stal bývalý gitarista P.P.Cvok, ktorý bol v kapele 21 rokov. Do konca roka má zostava pre svojich fanúšikov pripravené vydanie ešte aspoň jedného videoklipu a poslednú porciu koncertov s kapelou THE FIALKY. 

„Fialky jsou pro mě jednou z nejlepších českých punkových kapel současnosti. Sledoval jsem je od jejich začátků, kdy to pravda ještě někdy nebylo úplně poslouchatelný, a musím uznat, že se skvěle vyhráli a že jim to teď šlape naprosto parádně a co song, to pecka. Jsme rádi, že jedeme konečně turné s pořádnou punkovou kapelou se vším všudy, která se na rozdíl od některých jiných navíc nestydí za to, že bude hrát po našem boku, “ hovorí basgitarista a spevák Sváťa o spoločnom Bandzone.cz Punkrock Tour 2016.

 

The Fialky ohlásili, že do konca roka pripravia nový album a vydajú ho opäť na vinyle. Pôjde o nasledovníka LP Kapitán77 z roku 2011. Počas turné by mali zverejniť dve nové skladby, ktoré potom pridajú na album ako bonus.


Použité zdroje:
ForFUN Agency 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *