Trnavu zahalí temnota doommetalových melódií

Predposledný septembrový víkend bude patriť v Trnave temným doommetalovým melódiam. Do Artklubu 24. septembra 2016 pritiahnu slovenské legendy tohto žánru z Bratislavy GALADRIEL a z Novej Baňe DOOMAS, aby dobyli Trnavu skvelou hudbou a nevšedným zážitkom, ktorý vedia na svojich vystúpeniach navodiť. Naposledy sme ich mali možnosť vidieť spolu na jednom pódiu na koncerte Amorphis a predstavia sa takto aj v jeden deň na Gothoom open air feste.

 

Treťou kapelou, ktorá sa k nim pridá a výrazne sa podiela aj na organizovaní celej akcie, sú domáci symfonickí blackmetalisti OHEN, ktorí sa v dobrom svetle predviedli či už na koncerte Obscure Sphinx, alebo na In Memoriam feste v Seredi. Na septembrové vystúpenie si so sebou prinesú aj novinky, ktoré chystajú na nový album.

 

Akciu organizuje BURN Booking, ktorí majú na svedomí už spomínanú akciu Obscure Sphinx, ale aj ďalší vydarený koncert kapely Dordeduh. Tentokrát sa jedná o malú klubovku, ale s našľapanými, rokmi prevernými kapelami a mladou krvou. Jednoducho na tejto akcii nemôžete chýbať.

 

Začiatok je naplánovaný na ôsmu hodinu večer. Prví sa na pódium postavia Doomas, po nich o pol desiatej Galadriel a uzavrú to domáci Ohen po pol jedenástej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *