Trnavu pohltia pekelné plamene

Utorok možno nie je práve typický deň pre metalovú akciu, ale všetci dobre vieme, že dobrá muzika sa neriadi kalendárom. V trnavskom Art Klube sa dva dni pred Štedrým dňom môžete tešiť na zaujímavú zostavu z rôznych kútov (nielen) Slovenska, ktorá vystúpi na BURN!_2015_BURN!

 

Domáca formácia OHEN je už veľmi slušne zavedeným pojmom a ich symfonický metal s poriadnou prímesou blacku vás určite nenechá chladnými. Kapela existujúca iba dva roky už stihla vydať plnohodnotný debut Mortal Man a na koncerte sa chystajú točiť videoklip! Nenechajte sa teda zahanbiť a poriadne tam roztočte palice, je dosť možné, že práve vy budete v ich klipe zvečnení.

Žánroví súputníci DOWN TO HELL z Malaciek takisto preveria stav a kondíciu vašej krčnej chrbtice. Títo páni a dáma sa neboja spievať vo svojom rodnom jazyku, čo ich agresívnemu prejavu len pridáva na uveriteľnosti. Aj oni sa môžu pochváliť prvým albumom s názvom V zajatí temnoty. Ich koncert isto poteší milovníkov Ensiferum či Turisas. 

Aby si aj milovníci viac oldschoolovo poňatého metalu prišli na svoje, na Burn!_2015_Burn! sa predstavia aj Sereďania MANYAC. Päťčlenné komando chrlí svoje riffy od roku 2009 a jeho diskografia je zatiaľ tvorená demom There In The Dark. Thrash/Speed metal týchto manyacov je zárukou skvelej zábavy či už v mosh pite, alebo aj mimo neho.

Presvedčiť sa o tom, že aj slovenskí metalisti vedia „pařit“, prídu aj TETUSIS z českých Říčan. Ak vám srdce bije pre power metal, s touto bandou si ho užijete do sýtosti. Zhudobnený príbeh o hrade v Karpatoch môže byť presne to, čo vaše sluchové orgány potrebujú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *