Trivium zverejňujú meno nového bubeníka. Zase

TRIVIUM, to je celosvetovo známa a vplyvná kapela hudobníkov z Floridy, ktorá ale jej fanúšikov nenechá vôbec vydýchnuť. Nedávnou veľkou zmenou bolo výrazné zmiernenie hudobného štýlu a prechod do melodickejších, spevavejších a jemnejších vôd s albumom Silence In The Snow, ktorý kapela nahrala s bubeníkom Matom Madirom. S Trivium hral od roku 2014, kedy sa kapela rozlúčila s jeho predchodcom Nickom Augustom. Keď už si fanúšikovia zvyknú na Madira, sú s ním na vystúpeniach spokojní a zdá sa, že do skupiny parádne zapadol, príde správa o „prepustení“ a nábore nového bicmana. Vyvoleným sa stal Paul Wandtke, otázka však znie, dokedy? So súčasným nastoleným trendom musí byť pozícia bubeníka v Trivium to najhoršie metalové miesto, kam chcete byť vybraní, pokiaľ teda nehľadáte angažmá na dobu neurčitú, nechcete sa zviditeľniť a pod.

 

Frontman skupiny Matt Heafy okolo toho tiež nechcel robiť veľké rozpravy, a tak sa vyjadril stručne a jasne: „Poviem to v krátkosti a jemne. Akékoľvek zmeny, ktoré sme v Trivium spravili, boli nevyhnutné pre samotné prežitie kapely. Mám vás všetkých rád.“ Kapela vydala aj oficiálne a dlhé stanovisko (podobne, ako to bolo pri Augustovi), ktoré si môžete prečítať v plnom znení na oficiálnej facebookovej stránke Trivium.

 

Ďalšou novinkou z tábora amerických heavy metalistov je vynútená pauza, ktorá zasiahne aj práve prebiehajúce koncerty. Heafy sa totiž podrobí operácii nosa. Zranenie si spôsobil ešte ako dieťa na lekcii karate a teraz nadišiel čas, aby si dal staré resty do poriadku. Operácia by mohla pomôcť aj jeho spievaniu: „Prinajhoršom zostane môj spev rovnaký, prinajlepšom bude spievanie ľahšie a lepšie. Chvíľku budem mimo. Držte sa!“

 

Ako si počína nový bubeník si môžete pozrieť v nasledujúcej ukážke. Trivium aktuálne odohralo koncert na KNOTFESTE v Mexiku aj s Paulom Wandtkem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *