Totální Nasazení v klube Vagon a dokumente z turné v Turecku

Slánska kapela Totální Nasazení si tohtoročnú klubovú sezónu natiahla až do konca mája – v sobotu 30. Mája sa bude konať veľký koncert v pražskom klube Vagon. Normálne sa touto dobou venujú už iba festivalom.

Letos jsme vynechali tradiční pražské open air akce, kde jsme léta pravidelně hrávali, takže jsme se rozhodli udělat ještě jednu klubovku v domovském klubu Vagon,“ vysvetľuje basgitarista a spevák Sváťa Šváb.

Hosť bude tento raz len jeden, a to pardubická punk-rocková skupinu Dukla Vozovna, ktorá tu pokrstí svoje nové CD „Sen nezbedného punka“. „Zpravidla s sebou do Vagonu bereme dvě kapely, ale tentokrát chceme zahrát fanouškům co nejdelší set a přehrát celý náš repertoár včetně písní, na které se tak často nedostává,“ dodáva gitarista Karloss.

Na dlhú dobu to bude posledný koncert Totálního Nasazení v Prahe. Tým ďalším bude totiž až výročný koncert k 25. výročiu, ktoré kapela slávi tento rok. Ten sa uskutoční 28. novembra v Rock Café a bude natáčaný ako live DVD. 

Totální Nasazení nedávno vydali výberové CD „25 let Černobílý svět“ a v práve teraz môžete na ich stránkach nájsť zaujímavý dokumentárny film TURKEY TOUR 2015 z ich februárového turné po Turecku spolu s kapelou Deratizéři.

FB event na pražský koncert: https://www.facebook.com/events/1435067206788320/

Totální Nasazení v klube Vagon a dokumente z turné v Turecku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *