Topfest hlási nové meno – Reckless Love

Najväčší slovenský rockový festival Topfest rozširuje svoj line-up. Prvýkrát sa na Letisku Piešťany 1.-2. júla predstaví fínska glammetalová kapela RECKLESS LOVE.

 

„Veľmi sa tešíme. Topfest je najväčší rockový festival, sme si istí, že to pre nás bude veľký zážitok. Počuli sme, že vaše ženy sú krásne, radi sa o tom presvedčíme na vlastné oči. Zahráme staršie hity, ale aj piesne z najnovšieho albumu InVader, ktorý sme vydali len minulý mesiac. Je to úplná novinka a už sa jej v našej hitparáde dobre darí. Verím, že sa spolu výborne zabavíme,“ vraví spevák kapely Olli Herman.

 

Reckless Love sa na scéne objavili už pred 15 rokmi pôvodne pod názvom Reckless Life ako pocta Guns N‘ Roses. Už viac ako 6 rokov sa držia na vrchole fínskych hitparád a na konte majú 4 albumy. Pre Slovensko si chystajú poriadnu dávku glam metalu, ale aj balady, ktorými chcú očariť krásne slovenské dievčatá.

 

„Vystupovali sme v Amerike, vo Veľkej Británii, v Lotyšsku a v ďalších európskych krajinách. Všade s úspechom. Verím, že teraz dobyjeme aj srdcia slovenských fanúšikov,“ uzatvára Olli Herman.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *