Tom Delonge prichádza sólo

Najkontroverznejšia postava z kontroverznej pop punkovej formácie Blink-182 sa hlási o slovo sólovo – s novinkou New world.

Tom Delonge vypustil do sveta novinku so svojím typickým rukopisom, no zároveň nevykradol sám seba a znie opäť trochu inak. Keď minulý rok začali na verejnosť prenikať správy o problémoch v Blink-182, všetci fanúšikovia spozorneli, lebo také niečo už zažili. Mark Hoppus a Travis Barker oznámili na sociálnych sieťach Tomovu „pauzu“, ale ten to popieral. Súčasnosť však dáva za pravdu zvyšným členom kapely a rocker Delonge sa hlási so sólo albumom.

Zo šuflíka….alebo čo sa nevošlo na albumy BLINK-182

Pripravovaný album ponesie názov To the Stars … Demos, Odds and Ends. Údajne ide o „šuflíkové“ piesne, ktoré sa nevošli na albumy Blink-182, ale podľa Tomových slov ide aj o skladby, ktoré mali byť v budúcnosti použité.

Našiel nový svet

V novinke sa Tom vyznáva: „It violates and blinds the eyes, but I found a new world“. Ale to tu už neraz bolo. Napríklad pred takmer desiatimi rokmi, keď si urobil popri materských Blink-182 „bokovku“ Angels and Airwaves. Svoj početný zástup fanúšikov pravidelne zásoboval senzačnými informáciami o bombastickej hudbe, ktorú pripravuje. Ako vždy preháňal, ale s touto formáciou stvoril niekoľko veľmi dobrých skladieb a fungujú dodnes.

Tom teda opäť objavil nový svet. Novinku z neho nám už ponúkol na ochutnanie a hoci chutí trochu surovo a nedovarene, chutí skvele. Ďalšie 2 chody zo svojho menu (ktorých názvy zatiaľ neprezradil) nám Tom ponúkne 23. marca a 6. apríla. Tak si nechajme voľné miesto v našom hudobnom žalúdku

Tom Delonge prichádza sólo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *