Tim Lambesis zatknutý

Spevák metalovej skupiny As I lay Dying Tim Lambesis si poriadne zavaril! Bol zatknutý za pokus o objednanie vraždy svojej manželky Meggan Lambesis. Spevák sa pokúsil najať nájomného vraha, o ktorom však nevedel, že v skutočnosti je to detektív v prestrojení. Detektív následne oznámil tento pokus a Tim Lambesis bol zatknutý.

Posledné mesiace spoločného života Tima a jeho manželky Meggan neboli vôbec príjemné. Jeho manželka už v septembri minulého roku podala návrh na rozvod. Odvtedy spolu nežijú a životy im znepríjemňujú spory o opatrovníctvo ich troch adoptovaných detí. Tim svoje deti pravidelne navštevoval, no jeho manželka sa neustále sťažovala na jeho nezodpovedné správanie, ktoré mohlo deti ohroziť. Tim navyše trávi 6 mesiacov každý rok na konertoch a festivaloch, čo tiež nie je pre deti najvhodnejšie. Meggan sa kvôli tomuto incidentu necíti ohrozená, no poukázala, že takéto správanie nie je vhodné na opateru troch malých detí a preto sa pokúsi dostať ich do plnej opatery.

Viacero vecí ohľadom tohto prípadu ešte nie je jasných. Súd, ktorý sa ešte nekonal, objasní všetky okolnosti a my vám prinesieme viac informácií o tomto prípade a o treste Tima Lambesisa za tento trestný čin.

Aktualizované 16.5.2013

Na súdnom konaní, v ktorom sa prejednávalo obvinenie Tima Lambesisa z údajného pokusu o najatie nájomného vraha na vraždu svojej odcudzenej manželky, Tim stále popieral svoju vinu. Tvrdí, že tento scenár bol vymyslený, namierený voči nemu a že nikdy nemal v úmysle svojej žene ublížiť.

Sudca stanovil kauciu na jeho prepustenie na hodnotu 3 milóny dolárov. Ďalšie pojednávanie sa uskutoční 10. júna, dokedy musí Lambesis v prípade prepustenia na slobodu nosiť GPS lokátor, odovzdať súdu svoj pas, aby sa nemohol dostať z krajiny a v žiadnom prípade nemôže kontaktovať, alebo navštevovať svoju blízku rodinu. V prípade, že bude Lambesisova vina súdom potvrdená, môže byť jeho trestom odňatie slobody až na 9 rokov. O tomto prípade vás budeme ďalej informovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *