Tim Lambesis zaplatil kauciu 2 milióny dolárov

Frontmanovi skupiny As I Lay Dying sme sa venovali v čase, keď bol zatknutý pre podozrenie z objednania vraždy svojej manželky.

Medzitým sa udialo niekoľko vecí, ktoré vyústili do prepustenia na kauciu. Spevák musel zložiť dva milióny dolárov, aby sa po troch týždňoch za mrežami dostal na slobodu.

Ani po prepustení spevák samozrejme nie je úplne slobodný. Musí nosiť GPS náramok a má zákaz stretávať sa a kontaktovať svoju ženu a tri adoptované deti.

Podľa štátnej zástupkyne Claudie Rosso, Lambesis odovzdal tisíc dolárov mužovi s prezývkou „Red“ a vysvetľoval mu, ako má čin vykonať. Spevák dal údajne mužovi aj bezpečnostný kód od brány a bol ochotný zaplatiť celú sumu 20 000 dolárov za vykonanie vraždy.

Spevákov prvý právnik tvrdil, že jeho klient bol tajným policajným informátorom. Lambesis zmenil advokáta a ten teraz vinu prisudzuje zmene správania vďaka užívaniu steroidov. Právnik hovorí o čine v amoku.

O spevákovi je známe, že je priam posadnutý kulturistikou. Aj z tohto dôvodu požiadala jeho žena o zrušenie manželstva. Manželstvu nepomohlo ani to, že spevák mal údajne niekoľko mimomanželských afér.

Stal sa posadnutým kulturistikou a veľa času trávi dvíhaním závaží v posiľňovni. S deťmi netrávi skoro žiadny čas.

Ďalšie pojednávanie je vytýčené na 26. júna 2013, ak bude uznaný vinným, hrozí mu až 9 rokov väzenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *