Thirty Seconds To Mars zasiahnu Bratislavu už tento piatok

Americká skupina THIRTY SECONDS TO MARS na čele s Jaredom Letom do hlavného mesta Slovenska pricestuje v posledný agustový deň. Záver leta oslávi s pomocou svojich fanúšikov rockovou muzikou priamo na pódiu.

 

Celosvetovo uznávaná kapela Thirty Seconds To Mars sa do slovenských končín vracia po štyroch rokoch. 31. augusta na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu rockovým nadšencom premiérovo predstaví najnovší album America, z ktorého pochádza skladba Rescue me, ktorá aktuálne rotuje aj v étery slovenských radií. V piatkový večer však zaznie aj single Walk On Water, ktorý minulý týždeň zabojoval na MTV VMA 2018 o najlepší rockový počin roka. Skladba okamžite po vydaní na seba strhla pozornosť, a to nielen za veľkou mlákou. Frontman Jared Leto ňou vyjadril nesúhlas s politikou prezidenta Donalda Trumpa. Okrem najnovších hitov z poslednej štúdiovej novinky sa fanúšikovia rockovej kapely môžu tešiť I na prierez hudobnej kariéry bratov Letovcov, zaznejú aj skladby z predposledného, ako inak, mimoriadne úspešného albumu Love, Lust, Faith And Dreams.

 

Jared Leto, považovaný za muža mnohých tvárí, posledné roky žne úspechy nielen v hudobných vodách. Na konto mu v roku 2014 pribudol Oscar za vedľajšiu rolu vo filme Dallas Buyers Club. Do pamäti sa vryl aj vďaka úlohe Jokera vo filme Jednotka samovrahov. Kvôli filmovým postavám, ktoré stvárnil, bol ochotný zmeniť sa na nepoznanie. Počas natáčania filmu o zavraždení Johna Lennona, charizmatický herec a spevák pribral vyše 20 kíl, kvôli úlohe v spomínanom Dallas Buyers Club vychudol na kosť.

 

Napriek týmto výkyvom hmotnosti, ktoré si jeho kariéra a s ním súvisiaci úspech vyžiadal, je Jared Leto stále fit. Vďačí za to zdravému životnému štýlu, ktorý sa stal neodmysliteľnou súčašťou jeho života, a to sa prejavilo i na požiadavkach ku koncertu, ktoré boli doručené usporiadavateľovi. „Skupina Thirty Seconds To Mars skutočne nevyžaduje žiadne mimoriadne požiadavky. Záležať si však dali na kvalitnom občerstvení, ktoré pozostáva zo zdravého jedla a nápojov. Jedinou požiadavkou, ktorá nebýva až tak bežná, bola vaňa naplnená obrovským množstvom ľadu. Predpokladáme, že požiadavka ide opäť ruka v ruke so zdravým životným štýlom bratov Letovcov a majú v pláne sa otužovať,“  prezradila PR manažérka Janka Marczellová z Agentúry Vivien.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *