Therion sa vracajú na Slovensko s novou metalovou operou

Spomínate si na švédsku metalovú operu v podaní THERIONU spred dvoch rokov? Vtedy sa Thomas Vikström vyjadril: „Sme spolu 28 rokov, prešli sme 54 krajín a na Slovensku sme našli domov.“ Síce od tohto koncertu tu nevystupovali, samotný spevák sa po Slovensku pohyboval, keďže nový album sa nahrával aj u nás.

 

Beloved Antichrist, tak sa bude volať nový počin, ktorý má ohlásený príchod na 26. január 2018. Vo februári vyráža kapela vedená Christoferom Johnssonom opäť na cesty, aby odprezentovali svoju novú metalovú operu, ktorá je založená na príbehu Antichrista od ruského autora Vladimíra Solovieva, ktorý žil v 19. Storočí, zahŕňa 29 postáv a obsahuje 3,5 hodiny hudby, na tridsiatich šiestich koncertoch v 21 krajinách Európy a Izraela. Jednou zo šťastných krajín bude opäť aj Slovensko. K nám zavítajú 14. marca na pódium bratislavského MMC.

 

Spoločnosť im budú robiť dve formácie. IMPERIAL AGE  je ruská symfonická metalová kapela, už s Therionom na turné bola a na u nás sa predstavila aj s kapelou Orphaned Land. Tento raz slovenským fanúšikom predstaví metalovú operu The Legacy Of Antlantis. Špeciálnym hosťom koncertu budú Nemci NULL POSITIV. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *