Theocracy chystajú európske turné, nevynechajú ani Slovensko

Čelní predstavitelia kresťanského metalu, prog/powermetaloví Američania THEOCRACY, pred pár dňami potešili fanúšikov správou o vydaní nového albumu. Po piatich rokoch sa tak opäť môžeme tešiť na dávku epických melódií na striebornom kotúči. Novinka ponesie názov Ghost Ship a svetlo sveta uzrie 28. októbra. A ako to už u partie okolo speváka Matta Smitha býva dobrým zvykom, svoj čerstvý materiál podporia koncertnou šnúrou po Európe. Rovnako tradične sa nezabudnú ukázať aj na Slovensku, presnejšie 8. novembra v košickej mekke undergroundu – klube Collosseum, a to v rámci štvrtého ročníka minifestivalu Call For Eternity.

 

Theocracy majú od svojho vzniku v roku 2002 na svojom konte tri vysoko hodnotené albumy a niekoľko vianočných singlov, samozrejme, v patrične ostrom prevedení. Pôvodne jednočlenný projekt v súčasnosti funguje ako regulérna kapela v zložení Matt Smith – spev a klávesy, Jonathan Hinds – gitara, Val Allen Wood – gitara, Jared Oldham – basová gitara, Patrick Nickell – bicie.

Theocracy chystajú európske turné, nevynechajú ani Slovensko
Theocracy chystajú európske turné, nevynechajú ani Slovensko

Support počas celého trvania European Ship Ghost Tour 2016 im nebude robiť nik iný ako našinci WITHIN SILENCE, stajňoví kolegovia Theocracy v Ulterium Records. Práve toto vydavateľstvo im vlani celosvetovo vydalo debutový album Gallery Of Life. Vďaka tomu sa o tejto stále mladej partii čoraz hlasnejšie hovorí aj za hranicami svojej domoviny. Ich chytľavý power metal oprávnene získal pozitívne recenzie na portáloch z celého sveta vrátane Holandska, Nemecka alebo Spojeného kráľovstva.

 

Súčasnú zostavu tvoria Martin Klein – spev, Richard Germánus – sólová gitara a growl, Martin Čičo – rytmická gitara, Peter Gacik – bicie, Viktor Varga – basová gitara.

Theocracy chystajú európske turné, nevynechajú ani Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *