The Rolling Stones sú čoraz živší

V dnešnej dobe youtuberov, vlogov a podobných záležitostí sa aj množstvo kapiel snaží komunikovať so svojimi fanúšikmi aj takýmto spôsobom. Napríklad aj naoko „dinosaurus“ Keith Richards na svojom YouTube kanáli teší fanúšikov rubrikou Q&A (teda questions and answers, čo znamená otázky a odpovede). V tejto populárnej rubrike dostal od jedného z fanúšikov aj otázku, či kapelu náhodou nenakopol úspech vlaňajšieho albumu Blue & Lonesome k práci na novej doske.

 

A odpoveď znela: „Áno, vlastne áno. Veľmi stručne. Striháme nejaký nový materiál a rozhodujeme sa, kde sa s tým pohnúť ďalej. Blue & Lonesome nás tak trochu prekvapil. Bolo to totiž niečo, čo sme museli spraviť, ale nečakali sme takú odozvu. Takmer si to nevyhnutne pýta druhé pokračovanie, ale nemyslím si, že sa hneď vrhneme práve do tohto. Ale určite sa tomu nebránime.“ Ďalej ešte Keith dodáva, že kapela použije vo svojich rokoch predošlý album ako zdroj energie a životaschopnosti a uvidia, čo z toho vznikne.

 

Ak by THE ROLLING STONES nakoniec naozaj vydali novú dlhohrajúcu dosku s ich originálnymi skladbami, bolo by to po prvý raz od roku 2005, kedy vyšiel A Bigger Bang. Tak teda uvidíme, kedy a čím nás títo páni prekvapia. 


Použité zdroje:
planetrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *