The Rolling Stones: „Nahrávať budeme vtedy, keď si nájdeme čas“

Fanúšikom to odkázal člen skupiny Ronnie Wood s dodatkom, že momentálne sú na vrchole síl a majú ten správny impulz pre tvorbu nového materiálu.

„Treba na to veľa času a úsilia, aby sme sa späť vrátili k týmto veciam. Testujeme sa na pódiách a toto je pre nás najnovšia dávka energie. Momentálne sme rozbehnutí tým správnym smerom, stačí už len, aby sme si našli čas na nahrávanie,“ povedal Wood pre americké rádio WZLX.

Legendy minulý rok oslávili 50 rokov svojej existencie a pri tej príležitosti vydali dve nové skladby – ‘Doom and Gloom‘ a ‘One More Shot‘. Hudobní kritici ich označili za porovnateľné s ich klasickou érou, a to teda značí, že nemôže ísť o nič zlé. „Do nášho repertoáru skvelo zapadli,“ okomentoval Ronnie.

Mimochodom, Wood nie je jediný, kto má pocit, že skupina je na svojom vrchole. Ich dlhoročný hudobný režisér a klavirista zároveň Chuck Leavell si myslí, že The Rolling Stones prichádzajú so svojou najlepšou prácou v celej svojej histórii.

Ak vám 50 rokov na hudobnom vrchole nestačí ako dôkaz, že „Valiace sa Kamene“ sú kvalita, pozrite si ich osobne na britskom festivale Glastonbury 29. júna, kde sa predstavia po prvýkrát, alebo v londýnskom Hyde Park-u 6. a 13. júla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *