The Rolling Stones: Havana Moon – prelomový koncert v CINEMAX (súťaž)

Castrov režim zakázal rock n´roll. A všetci dobre vieme, že zakázané ovocie chutí najlepšie. Najikonickejšia skupina na svete to počas svojej kariéry rozbalila všade až na jediné miesto… Bol to koncert, ktorý prekonal všetky rekordy. Prelomová udalosť. Presne také bolo marcové vystúpenie kapely v horúcej kubánskej Havane. Teraz si jeho  atmosféru vychutnajú diváci na celom Slovensku. Kiná CINEMAX ho premietnu už 11. októbra o 20:30.

 

Havana Moon je záznamom historického a jediného koncertu kapely THE ROLLING STONES v kubánskej Havane. Režisér Paul Dugdale zachytil v zázname tohto epického živého koncertu jednej z najväčších kapiel hudobnej histórie hity ako Jumpin Jack Flash, It´s Only Rock N‘ Roll, Gimme Shelter, Brown Sugar, Satisfaction a mnoho ďalších. Koncert Havana Moon bol nakrútený na konci América Latina Olé Tour 2016, na ktorom Mick Jagger, Keith Richard, Charlie Watts a Ronnie Wood dokázali, že stále nemajú najmenší problém urobiť dokonalú šou pre viac než 1,2 milióna divákov.

 

Havana Moon obsahuje aj exkluzívny úvod v podaní samotného Micka Jaggera a ostatných členov kapely pre publikum v kinách. Tento rozhovor bude s českými titulkami. V kinách na divákov čaká pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz. Jednoducho – maximálny hudobný zážitok! Viac informácií a predaj vstupeniek na cine-max.sk a v kinách CINEMAX v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Košice, Nitra, Poprad, Prešov, Skalica, Trenčín, Trnava Arena a Žilina.


Použité zdroje:
Barbora Menzl Drobná, CINEMAX

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *