The Rasmus a ich košická šou v tieňoch (fotogaléria)

Fínska pop rocková kapela THE RASMUS v rámci aktuálneho turné navštívila 3. októbra slovenské Košice. Deň pred Košicami hrali v Brne, vypredané. Do košických Kasární prišlo niečo cez 100 návštevníkov. Presnejšie návštevníčok, lebo dievčat a žien bola drvivá väčšina. A ako vidno aj na fotkách, minimálne jeden návštevník verejne potvrdil, že nie je gay.

Support tvorili dve talianske formácie. Prvý hral OVERLAPS so speváčkou Gloriou. Hmm, aspoň hľadieť na dievku sa dalo. Hoci, ak by som sa otočil chrbtom, videl by som krajšie a oveľa viac. Ale to sa na koncerte nepatrí.

THE SHIVER dali do vystúpenia výrazne viac energie a už aj prítomní ich odmenili lepšou reakciou. Po krátkej pauze na prestavbu pódia nastúpili fínski mládenci. Mládenci, hoci už trošku staršieho dátumu zrodu. Intro a bodové svetlá, po spŕške starších hitov prišiel rad aj na tie novšie. F-F-F falling, Guilty, novinka Empire.

 

V polovici koncertu nastúpila akustická pasáž, kde zazneli napríklad hity Sail Away či Not Like A Other Girls.
Na záver, už s štandardným zvukom, zazneli najznámejšie veci ako In My Life, 1st Day Of My Life a koniec sa
ukryl do tieňa (In The Shadows). Teda z pohľadu fotografa bol celý koncert v tieni. Komplet celý večer svietila
iba batéria bodoviek za chrbtami účinkujúcich. 

Poznámka k výberu miesta – Kasárne Kulturpark – krásny priestor. Košičania, toto vám môže zvyšok Slovenska naozaj závidieť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *