The Pretty Reckless lákajú na nové skladby

Po mimoriadne úspešnej a diabolsky pekelnej nahrávke Going To Hell sa po troch rokoch neustáleho koncertovania vracia na scénu aj zostava na čele s Taylor Momsen  THE PRETTY RECKLESS. O tom, že hudobníci museli byť v poslednom čase poriadne zaneprázdnení, svedčí množstvo informácií, ktoré stihla kapela s blížiacim sa dátumom vydania novinky prezradiť novinárom.

 

Who You Selling For vyjde už počas októbra a ani samotná hlava kapely Taylor, ktorá pri jeho tvorbe spolupracovala najmä s gitaristom Benom Phillipsom, neskrýva fakt, že nové skladby vznikali už počas predchádzajúceho turné: „Chceli sme toho toľko povedať. Počas turné sme boli natlakovaní ako plechovka sódy, a keď sme začali písať, všetko išlo von. Život na turné vie byť dosť izolujúci. Na svet sa stále pozeráte či už cez okno autobusu, alebo lietadla. Ale hudba lieči. Len ona je tým jediným, čo nás drží pri zemi a neustále nás sprevádza. Zase nás zachránila.“

The Pretty Reckless lákajú na nové skladby

Prvou skladbou vypustenou do éteru je chytľavá Take Me Down, ktorá už dostala aj oficiálne video. Čo sa však skrýva za názvom celého albumu? Taylor v nedávnom rozhovore pre magazín Kerrang! na túto tému trošku hmlisto prezradila: „Názov je odvodený od konkrétnej skladby na albume, ktorá je trošku na zamyslenie. Chcela som, aby táto doska prinútila ľudí rozmýšľať v širších súvislostiach. Už samotnou otázkou vzniká istá rozmanitosť, ktorá poslucháčovi umožní nahrávku lepšie pochopiť.“ Čo tým autorka myslela, sa snáď bližšie dozvieme už čoskoro, keďže nový album si budeme môcť všetci vypočuť 21. októbra.


Použité zdroje:
blabbermouth.net
Foto: Kathy Flynn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *