The Paranoid s novým singlom, na september hlásia nový album

Slovenská štvorčlenná kapela THE PARANOID zo Šurian, ktorá je známa aj v Českej republike, nedávno pustila von novú skladbu spolu s klipom Spovedám sa.

 

Pieseň textovo napísal spevák Igor Belaj a je to jeho osobná výpoveď o tom, že nastal ten správny čas nestáť v kúte a ukázať svoju silu. „To všetko sa dá, keď mám pri sebe človeka, ktorý mi verí a ktorému sa môžem vyspovedať.“ Hudobne skladbu zložil Igor spolu s gitaristom kapely Romanom Birkušom.
 

Nový videoklip Spovedám sa chceli chalani jednoduchý a úderný, účinkujú v ňom iba samotní členovia kapely bez akejkoľvek dejovej línie.

 

Spolu so singlom potešila kapela svojich fanúšikov aj informáciou o novom, v poradí štvrtom štúdiovom albume, ktorý plánujú vydať v septembri tohto roka. “Páči sa nám, že si môžeme robiť hudbu, na akú máme chuť a aká nás baví. Nikto od nás nemôže nič očakávať, sme nepredvídateľní a to nás baví. Chceme prekvapiť a posunúť sa hudobne opäť niekam ďalej, určite nesklameme našich fanúšikov, robíme hudbu stále tak, ako ju cítime a na novom albume bude kopa peciek z našej dielne,” hovorí spevák Igor Belaj. Tiež zverejnili plán koncertov na letné obdobie. Kedy budú hrať blízko vás, môžete zistiť na ich webe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *