The Last Day Of Jesus po krste albumu uvádzajú nový animovaný videoklip

Polonahé dievčatá z Bratislava Burlesque, ktoré tancovali do rytmu goth n’rollu. Tak vyzeral koncert skupiny THE LAST DAYS OF JESUS v bratislavskom klube Randal, na ktorom pokrstila album The Last Circus. K jednej zo skladieb z nového albumu pripravila aj videoklip. Na animovanom diele k piesni 1-2-3-War, pracoval renomovaný španielsky creative a art director takmer pol roka.

 

The Last Days Of Jesus sa po albumoch vydaných v zahraničí rozhodla ten najnovší vyprodukovať pod vlastnou značkou. Album po prvýkrát vychádza aj v špeciálnom prevedení na vinyle. Skupina koncertuje po celej Európe a medzitým stihla hrať na festivale v Nemecku. V lete má v pláne ešte festival vo Francúzsku na zámku v Tilloloy.

 

The Last Circus plný smutných hitov aj šialených šansónov uviedol v bratislavskom klube Randal do života bývalý dlhoročný organizátor Batcave párty a manažér skupiny DJ SexDwarf. Najväčším lákadlom boli sexi tanečnice z Bratislava Burlesque. „Krst dopadol výborne. Po dlhšej odmlke v našom rodnom meste a zmenách v kapele, sme boli veľmi zvedaví, ako toto „divadlo“ prijme publikum. A reakcie boli nad naše očakávania. Tanečnice dokonale zapadli a nádherne ozvláštnili celý večer. Publikum veľmi ocenilo okrem hudobnej aj vizuálnu stránku koncertu. Málokto na Slovensku si dá záležať aj na šou. Preto som rád, že táto spolupráca vyšla, “ zhodnotil akciu frontman kapely mary0.

 

Z nového albumu kapela pre fanúšikov pripravila nový klip k skladbe 1-2-3-War. „Je to vlastne animovaný spot, ktorý je svojím spôsobom takým vojnovým protestsongom. Nerád vysvetľujem svoje texty, ale je to celé o našom prístupe k planéte a následných dôsledkoch. Režisérom a animátorom v jednej osobe je Španiel Manuel Campagnoli. Je to renomovaný creative a art director, ktorý roky pracuje v reklamnom biznise a stojí za mnohými úspešnými kampaňami veľkých i menších značiek. Už dlhšiu dobu žije a pracuje na Slovensku. Tento klip bol aj preňho takým odklonom od každodennej práce a veľmi ho to bavilo. Pracoval na tom takmer pol roka,“ teší sa z nového klipu mary0.


Použité zdroje:
Foto: Jozef Barinka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *