The Doors zahrajú na 50. výročie koncertu v Hollywood Bowl aj v slovenských kinách

Píše sa 5. júl 1968 a THE DOORS nastupujú na pódium legendárneho Hollywood Bowl, aby odohrali svoj najslávnejší koncert. The Doors sú úplným fenoménom oslovujúcim celé generácie aj dlho po smrti Jima Morrisona. Koncerty tejto legendy sa len málokedy obišli bez hudobných a iných exhibícií.

 

Rovnako to bolo aj v Hollywood Bowl 1968, kde The Doors nechali nie raz zaznamenať celý svoj koncert. Jim Morrison, John Densmore, Robby Krieger a Ray Manzarek zo seba vtedy vydali to najlepšie. Záznam bol prvýkrát vydaný v roku 1987.

 

Až teraz si ho však môžete vychutnať v nadpozemskom prevedení. K 50. výročiu si ho znova vzal do rúk Bruce Botnick, dvorný zvukár kapely. Osobne ho znovu zmiešal a zremastroval, a to aj pre Dolby Atmos, čo zaručuje ultimátny hudobný zážitok. 

 

Kedy a kde si tento zážitok budete môcť naplno užiť? V stredu 12. júna o 19:00 v kinách CINEMAX po celom Slovensku (Banská Bystrica, Bratislava BORY Mall, Košice, Martin, Nitra, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava Max, Žilina). Nepremeškajte jedinečný hudobný zážitok a výlet do čias, kedy sa písala história rockovej scény.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *