The Dire Straits Experience hudobne pokrstia novú zvolenskú arénu

„We are the Sultans of Swing…“ Poznáte to, že? A viete, že si to už o necelé dva mesiace budete môcť zaspievať naživo s THE DIRE STRAITS EXPERIENCE? Hviezdna zostava okolo pôvodného člena britskej rockovej hviezdy Dire Straits Chrisa Whitea sa opäť vráti na Slovensko, tento raz do jeho stredu. Najväčšie hity tejto kapely zaznejú v novučkej zvolenskej Rates Aréne.

 

Viac ako dve hodiny budú návštevníkov sprevádzať hudobnou históriou Dire Straits saxofonista Chris White, gitarista a spevák Terence Reis, bubeník Andrew Hawkins, klávesáci John Maul a Rob Taggart, gitarista Tim Walters a basgitarista Paul Geary.

 

Dire Straits, ako sme ich poznali na čele s Markom Knoplflerom, ukončili svoju púť už pred viac ako dvadsiatimi rokmi a aspoň prostredníctvom The Dire Straits Experience sa ich hudba dostáva k ich fanúšikom aj naživo, nielen cez hudobné nosiče. Ako uvádza samotná kapela, „oživujú hudbu jednej z najkreatívnejších a najunikátnejších kapiel v rockovej histórii“. A to je dobrý dôvod na naplánovanie si cesty do Zvolena na 27. júl.

 

AKTUALIZÁCIA (12. 7. 2019): Koncert je pre nízky záujem zrušený. Vstupenky je možné vrátiť na mieste zakúpenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *