The Dead Daisies chystajú tretí album už v auguste

Síce dvaja členovia skupiny odišli koncertovať s Guns N‘ Roses (Richard Fortus a Dizzy Reed), superskupina nezaháľa. Na 5. august ohlásila vydanie svojho tretieho albumu, ktorý ponesie názov Make Some Noise.

 

Zostava John Corabi, Marco Mendoza, Brian Tichy a Doug Aldrich strávila február a marec v Nashville nahrávaním dvanástich piesní. Z nich je desať originálov a dva covery – Join Together od The Who a Fortunate Son od Creedence Clearwater Revival. Na albume s nimi spolupracuje Marti Frederiksen, známy svojou prácou pre Aerosmith.

 

„Naše skladby sú jednoducho nadčasové, nesmrteľné, klasické! To je dôvod, prečo je pracovanie s The Dead Daisies taká zábava a to je dôvod, prečo sú reakcie vždy fenomenálne, nezáležiac od toho, kedy a kde sa táto kapela objaví,“ tvrdí svorne kapela.

 

Od 14. júla strávi kapela tri týždne v európskych kluboch a na festivaloch. V okolí Slovenska sa objavia na festivale Woodstock v Poľsku a na českom Masters Of Rock. Po európskych koncertoch sa vydajú na turné s kapelou KISS.

 

Na albume Make Some Noise budú skladby:

1. Long Way to Go
2. We All Fall Down
3. Song and a Prayer
4. Mainline
5. Make Some Noise
6. Fortunate Son
7. Last Time I Saw the Sun
8. Mine All Mine
9. How Does It Feel
10. Freedom
11. All the Same
12. Join Together


Použité zdroje:
ultimateclassicrock.com
Foto: deaddaisies.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *