The Dark Circus zatemní Bratislavu

Ak milujete popovú hudbu, gratulujeme, ale festival The Dark Circus nie je nič pre vás. Oslovuje totiž milovníkov metalu, gotickej a elektronickej hudby.

Festival The Dark Circus predstavuje skutočne temné kapely z rôznych krajín sveta s temným soundom, brutálnymi gitarami a chytľavými rytmami.

STONEMAN zo Švajčiarska veľmi dobre kombinujú metal s gotickými prvkami a na Európskej hudobnej scéne rozhodne nie sú novinkou. Počas ich vystúpenia sa nebudete nudiť a veríme, že budete spokojní aj s vizuálnymi prvkami. 

Z Ruska k nám prídu OTTO DIX, takisto z radov „temnotárov“. Trojica je preslávená najmä svojím spevákom Michael Drawom, ktorý excelentne pracuje s hlasivkami, a to striedaním hlbokého a temného hlasu s hlasom jemným a vysokým. Vznikli v roku 2004 a posledný album vydali v marci tohto roku. 

The Dark Circus zatemní Bratislavu

SUBSTAAT z Nórskeho Osla začali svoju históriu písať v roku 2008, na konte majú dva albumy a teraz sa v rámci festivalu The Dark Circus predstavia bratislavským milovníkom elektronickej hudby, v ktorej majú prvky post-industrial, synthpop, synthpunk a future pop.

The Dark Circus zatemní Bratislavu

Ďalšími návštevníkmi zo Švajčiarska budú KISSIN‘ BLACK, ktorí sa chvália žánrom acoustic rock. Občas rýchli, občas pomalí, ale vždy chytľaví! Hovoria, že sú iní, a či je tomu skutočne tak, presvedčte sa sami.

Štvoricu cirkusových umelcov kompletizujú DEMONCAST z Izraela, hrajúci alternatívny industriálny rock. Zatiaľ sa prezentovali šesť-skladbovým EP, ktoré možno charakterizovať jedným slovom – rozmanitosť – pretože každý song je iný a vždy niečím prekvapí.

Temný cirkus zažijete už 9. decembra sa v klube Randal v Bratislave. Lístky zoženiete na http://muzicona.com/bratislava-web-en.html, prípadne na http://muzicona.com/bratislava-fan-en.html, kde zakúpený lístok obsahuje aj meet & greet s kapelou Otto Dix.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *