The Book Of Souls World Tour má zastávku v Žiline

Rockové legendy IRON MAIDEN, ktorých nový štúdiový dvojalbum The Book Of Souls debutoval na 1. mieste digitálnych rebríčkov na Slovensku, vystúpia 6. júla 2016 na letisku v Žiline.

 

Vstupenky sa začínajú predávať v piatok 12. februára o 10:00 hod v sieti Ticketportal. Tradične nebude chýbať ani exkluzívny predpredaj pre členov fanklubu Iron Maiden cez oficiálnu stránku www.ironmaiden.com, kde možno nájsť aj bližšie informácie o akcii “First To The Barrier”.

 

Spevák Bruce Dickinson o ohlásenom koncerte na Slovensku povedal: “Nevieme sa dočkať začiatku tohto turné! Konečne vyrazíme na koncerty za našimi fanúšikmi – a to je presne to, čo máme na hraní najradšej. Od posledného koncertu na predchádzajúcom turné na Sonisphere vo Veľkej Británii uplynulo až 19 mesiacov. Tento mesiac štartujeme obrovské svetové tour, takže sa naozaj tešíme. Bude úžasné znovu vidieť fanúšikov na Slovensku. Vždy sme si hranie u vás užili. Samozrejme, o konkrétnom setliste ešte nie je rozhodnuté. Určite vám radi zahráme naživo aj nové skladby. A keďže sme sa nejaký čas nevideli, isto pridáme aj množstvo obľúbených hitov. Myslím si, že fanúšikovia veľmi ocenenia, čo sme pripravili. A keďže sme práve uprostred príprav úplne novej šou, naozaj tvrdo makáme na tom, aby sme priniesli niečo mimoriadne. Dávame do toho celé srdce!!! Za vašu vernosť a trpezlivosť si to zaslúžite.”

 

Hosťom IRON MAIDEN na The Book Of Souls Tour bude kapela THE RAVEN AGE.

 
Manažment Iron Maiden Management aj organizátor NuCoast Productions vyzývajú fanúšikov, aby si kupovali vstupenky len cez oficiálne predajné miesta.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *