Terchovský Budzogáň je späť! Udrie poriadne tvrdo a na celé tri dni

Festival Terchovský budzogáň sa po ročnej pauze opäť usadí v lone nádhernej prírody a slovenskej tradície. Dvanásty ročník udrie pod Rozsutcom poriadne tvrdo a premiérovo na celé tri dni.

Poriadna dávka rockovej hudby sa do amfiteátra Nad Bôrami v Terchovej vráti na konci augusta. Na pódiu vystúpia slovenské, české a zahraničné rockové hviezdy. Kompletnú zostavu sa návštevníci budú dozvedať postupne.

Zatiaľ sú definitívne potvrdené tieto mená: slovenské: HORKÝŽE SLÍŽE, SLOBODNÁ EURÓPA, STORMCLEAR, THE PARANOID, INEKAFE, DORIAN GRAY, ARZÉN, KONFLIKT, ZÓNA A, MAD FREQUENCY, CALIBER X, EVERLONG, SMOLA A HRUŠKY, RANNÁ NEVOĽNOSŤ, české: TOTÁLNÍ NASAZENÍ, ŠKWOR,  DOGA, THE SNUFF, a zahraničné: KORPIKLAANI (FIN), FREEDOM CALL (DE), DESTRUCTION (DE)…

„Rozhodli sme sa mená účinkujúcich a hlavne najväčších hviezd podržať chvíľu v tajnosti, aby sa vytvorilo to správne napätie. Tí, ktorí už Terchovský Budzogáň navštívili, vedia, že vždy sme do Terchovej pritiahli to najlepšie a vždy bola neskutočná atmosféra. Veríme, že to po ročnej pauze   znovu  poriadne naplno a nahlas rozbalíme‘ s tými najlepšími domácimi, českými a samozrejme aj zahraničnými kapelami,“ objasňuje jeden z organizátorov  Miroslav Čevela.

Novinkou je tretí deň festivalu, ktorý bol po minulé ročníky bonusový a dojazdový. Tento rok bude nedeľa plnohodnotným dňom a rozšíri tak počet koncertných hodín na 22.

Pribudne nočná rocková nakladačka – rocková party Rockovej republiky pre všetkých, ktorí nechcú ísť po koncertoch spať.

Bude to dôstojná a dôkladne tvrdá rocková rozlúčka so slovenským festivalovým letom 2015.

Vstupenky na www.ticketportal.sk, viac info na https://www.facebook.com/FestivalTerchovskyBudzogan alebo www.budzogan.sk.

Terchovský Budzogáň je späť! Udrie poriadne tvrdo a na celé tri dni

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *