Terchová hlási ďalšie meno: HAMMERFALL!

Posledný augustový víkend festival Terchovský budzogáň okrem už zverejnených mien pritvrdí aj rocková smršť zo Švédska, skupina HammerFall.

Festival Terchovský budzogáň je po ročnej pauze späť a bude to rozhodne tvrdé. Stretneme sa v pod Rozsutcom posledný augustový víkend, teda od 28. do 30. augusta.

Na pódiu vystúpia slovenské, české a zahraničné rockové hviezdy. Zatiaľ sú definitívne potvrdené tieto mená: slovenské: HORKÝŽE SLÍŽE, SLOBODNÁ EURÓPA, THE PARANOID, INEKAFE, DORIAN GRAY, ARZÉN, KONFLIKT, ZÓNA A, MAD FREQUENCY, CALIBER X, EVERLONG, EX PULSE, THE LAMPIONS, STORMCLEAR, RUST2DUST, EUFORY, WASTED STRINGS, české: TOTÁLNÍ NASAZENÍ, ŠKWOR, DOGA, THE SNUFF, a zahraničné: HAMMERFALL (SWE), KORPIKLAANI (FIN), FREEDOM CALL (DE), DESTRUCTION (DE), BATTLE BEAST (FIN), PAPILAR (PL)…

33 hodín hudby, 27 kapiel, 3 dni – to je tohtoročný festival v číslach. Okrem toho nás čakajú aj rôzne sprievodné atrakcie, súťaže, prekvapenia a nočná rocková nakladačka Rada Meššu z rádia Rocková republika.

Záujem o festival je po ročnej pauze opäť veľký. O tom, že to bude dôstojná a dôkladne tvrdá rozlúčka so slovenským festivalovým letom 2015, svedčí aj to, že limitovaná, prvá várka najlacnejších permanentiek, sa vypredala skôr, ako bol stanovený termín ich predaja. Cena lístkov sa bude postupne zvyšovať.

Vstupenky na www.ticketportal.sk, viac info na https://www.facebook.com/FestivalTerchovskyBudzogan alebo www.budzogan.sk.

Terchová hlási ďalšie meno: HAMMERFALL!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *