Tenacious D sa vracajú na scénu

Azda ani niet rockera, ktorý by nevidel vo svojom živote bláznivú komédiu Tenacious D: The Pick Of Destiny. Veľmi obľúbení hlavní hrdinovia a muzikanti Jack Black a Kyle Gass, ktorí komediálnu rockovú kapelu TENACIOUS D tvoria, už majú na konte tri albumy Tenacious D (2001), The Pick Of Destiny (2006) a Rize Of The Fenix (2012).

 

Od roku 2012 veľmi o kapele počuť nebolo, ale po šiestich rokoch sú komedianti späť. Tento rok bude tým, kedy kapela príde s novinkou Post-Apocalypto. Vydanie pripravovanej dosky kapela oznámila zverejnením traileru k turné po severnej Amerike, ktoré chystajú na najbližšiu jeseň.

 

V štyridsaťsekundovom kreslenom videu sedí dobre známa dvojica na gauči a hrá videohru, počas ktorej Jack prehlási, že by mali zaplatiť nájomné a Kyle mu na to odpovie, že by mali asi spraviť nový album. „To by nám zabralo aspoň ďalších päť rokov!“ namieta Jack. Následne sa počas hudobnej ukážky z nového materiálu na obrazovke zjaví text: „Nový album 2018… Možno. / Nové turné 2018… Určite.“ Ak vám už táto zábavná dvojica chýbala, snáď nebudete dlho čakať na ich ďalší hudobný výstrel.


Použité zdroje:
planetrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *