Takýto Hope Red videoklip ste ešte nevideli

Obecné talentové bádanie bude” – hlási miestny rozhlas, keďže sa hľadá najväčší talent zatiaľ neznámej obce v novom videoklipe kapely HOPE RED. Dej sa odohráva v zlatej ére televíznych talentových show, keď ešte hudobníci nosili zelené saká a kravaty. V klipe sa objavia aj skutočné hviezdy ako Dorka Greman a Ferenc Sebők z folklórneho súboru Csali, alebo Fanni Hostomská, študentka VŠMU. O zložení poroty ani nehovoriac, nechajte sa prekvapiť.

Ďalší sen sa stal skutočnosťou, na chvíľu sme sa cítili ako naši rodičia a zároveň ako najväčšie hviezdy showbusinessu,” povedal nemenovaný člen kapely.

Dlhé mesiace sme sa pripravovali, aby sme mohli natočiť tento ojedinelý súboj. Stojí za to si ho pozrieť,” odkazuje režisér klipu.

Kto vyhrá a ako hodnotí jednotlivé produkcie hviezdna porota? Pozrite si videoklip!

Kapela Hope Red je aktívna od roku 2013, tento rok chystá vydanie prvého albumu s názvom ALBUM#1. Ich tvorbu sme doteraz mohli vidieť a počuť vo viacerých videoklipoch, medzi ktorými nájdeme napríklad gastro metalovú oslavu, gastro metalový koncert, inštrumentálne “lyrics video”, dokument o kapele s názvom “Musíš jesť!”, atď. Pre viac info navštívte profily kapely na Facebooku alebo Instagrame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *