Symfobia zverejňuje jednu novinku za druhou

Úspešná nitrianska kapela SYMFOBIA v poslednom čase chŕli na svojich fanúšikov jednu novinku za druhou. Celé to začalo odchodom speváčky Petry, ktorý onedlho vystriedal príchod novej druhej speváčky Simony Janovičovej, ktorú môžete poznať predovšetkým z jej pôsobenia v kapele Sinners Moon. Zmiešané pocity z personálnych zmien ale veľmi rýchlo zatienila radosť fanúšikov z ohláseného turné.

 

Spojenie kapiel Symfobia a No Control sa osvedčilo už počas koncertov v roku 2018, a tak sa rozhodli potiahnuť to spolu ďalej. Symfonický metal v podaní kapely, ktorá už zdieľala pódia s nejednou svetovou hviezdou, v kombinácii s mladistvou sviežou metalovou muzikou formácie, v ktorej derie struny aj obľúbený gitarista Jimi Cimbala.

 

Medzi 1. marcom a 4. májom táto dvojica poteší svojich fanúšikov v Žiline, Nitre, Námestove, Košiciach, Humennom, Trnave, Vrútkach, Bratislave, Banskej Bystrici a Trenčíne. Na každej zo zastávok im bude navyše robiť spoločnosť nejaká zaujímavá kapela. Z umelcov, ktorí sa objavia po boku Symfobie a No Control na rôznych klubových pódiách, spomeňme aspoň čoraz populárnejšie dievčatá z Wasted Strings či úspešných chalanov z kapely Volume.

 

Aby toho nebolo málo, po štyroch rokoch od vydania debutu Way Of The Queen sme sa dočkali albumovej novinky z dielne Symfobie. Veľmi pútavý obal Smog Of Tomorrow má na svedomí Svetozár Košický. Toto dielo oficiálne vychádza 2. marca. A presne v tento deň bude album aj pokrstený na domácej pôde, v nitrianskej Novej Pekárni. Krstným otcom novinky bude gitarista Jimi Cimbala.

 

Samotná kapela o svojom novom diele prezradila: „Na novom albume sme pracovali viac ako dva roky a veríme, že sme dali do neho to najlepšie, čo sme mohli. Na novinke s nami spolupracovalo opäť viacero ľudí. Spevácky zbor Echo na čele s dirigentom Ondrejom Šarayom, producenti z nahrávacieho štúdia Randal Group, maliar Svetozár Košický a mnohí ďalší.“

Symfobia zverejňuje jednu novinku za druhou

Dátumy a miesta turné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *