Svetové metalové kalibre v Masters Of Rock Café už túto jar

Pokiaľ si chcete užiť v Zlíne metalové nebo, potom by ste mali začať šetriť. Pri možnom nakazení eufóriou a metalovou horúčkou by vaša peňaženka totiž mohla horko zaplakať. Ale jej slzy určite budú mať cenu, ktorú nebudete ľutovať. Na čo všetko sa túto jar môžete tešiť v Masters of Rock Café, sa dozviete práve teraz.

Páni, chcete si užiť spoločnosť krásnych drsných žien s neprehliadnuteľnými hlasmi? Potom sa do Čiech vyberte 16. 2., lebo práve vtedy vám Masters Of Rock ponúka predstavenie kapiel Xandria, Serenity a Jaded Star. Tri symfonické zoskúpenia prídu predstaviť svoje nové albumy. No pokiaľ by bolo málo, nové dosky 19. 2. prinesú aj Helloween a Gotthard. Do haly Euronics sa s nimi prídu predstaviť i Crimes Of Passion.

Cesty turné s novými nahrávkami budú ďalej pokračovať v marci, keď sa v Masters Of Rock 11. 3. objavia Symphony X s dvadsaťročnými skúsenosťami na pódiách. Privezú so sebou Myrath a Melted Space.

 

Ak vám lepšie v hudbe vyhovujú netradičné veci, potom zbistrite práve teraz. Do Zlína 19. 3. prihrmia Van Canto, ktorí si vystačia aj bez hudobných nástrojov, a predsa to vedia poriadne roztočiť. Či už svojimi originálnymi skladbami, alebo covermi známych velikánov. Spoločnosť im budú robiť kapely Grailknights a Winterstorm.

Kto kedysi udával smer, ktorým sa bude uberať rock? Black Sabbath, Deep Purple a Uriah Heep. A práve Uriah Heep prídu rozhýbať vaše kosti 23. 3..

 

Jarnú šnúru koncertov v Masters Of Rock 26. 3. uzavrie Udo Dirkschneider spolu s Anvil. Udov koncert bude jedným z tých, kde postupne uzatvára kapitolu menom Accept, aby sa venoval už len U.D.O..

Pokiaľ ste si vybrali niečo z týchto metalových a rockových chuťoviek, potom si rovno zakúpte lístky tu alebo si na ne došetrite a zaobstarajte si ich priamo na mieste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *