Svetová premiéra projektu ALMANAC – na METAL ALL STARS v Prahe

Hviezda veľkého formátu, gitarista Victor Smolski, hral už v niekoľkých projektoch a kapelách, no aj napriek tomu ho fanúšikovia najviac spájajú s RAGE, od ktorých v len nedávno odišiel. Jeho jedinečný zvuk bol pre kapelu charakteristický a jeho odchod spôsobil veľký rozruch.

Victor sa však rozhodol, že založí niečo oveľa lepšie, než je RAGE. Niečo, z čoho budú všetci len mlčať údivom. Je to nový projekt ALMANAC! Možno si pomyslíte, že taká legenda, akou Victor Smolski bezpochyby je, utvorí dostatočnú základňu pre novú kapelu. No budete prekvapení, pretože ďalším členom kapely ALMANAC je spevák Andy B. Franck z BRAINSTORM. V hlasovom prejave ho podporí ďalšia hviezda – spevák David Readman z PINK CREAM 69. A aby toho nebolo málo, máme tu aj dva ženské vokály z filharmónie ORQUESTRA BARCELONA! Všetci menovaní dajú tomuto projektu nový hudobný rozmer!

A preto nezmeškajte tento jedinečný projekt – kapela ALMANAC ukáže svoju silu už 24. apríla na akcii METAL ALL STARS – BeatFest v priestoroch Forum Karlín v Prahe.

A pozor! Hviezdy kapely ALMANAC budú tiež súčasťou stretnutia s fanúšikmi, ktorí si túto možnosť dokúpili.

Viac info na www.mastersofrock.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *