Suzi Quatro sa vracia na Slovensko s dvojitou porciou koncertov

V auguste roztočila celú Sereď a na jar sa opäť vracia do našich končín. Nie na jeden, ale dokonca na dva koncerty. Ak ste doteraz SUZI QUATRO nemali možnosť vidieť, v marci by ste si to nemali nechať ujsť.

 

Kráľovná rock n‘ rollu, ako sa sama označila aj v našom rozhovore, to aj napriek svojmu veku (68 rokov) neplánuje zabaliť. Veď na to ani nemá dôvod. Speváčka a basgitaristka na pódiu srší neskutočným množstvom energie, ktorú odovzdáva aj publiku, čo sme na vlastnej koži zažili naposledy pred pár mesiacmi.

 

Ak si hovoríte, že od tejto ženskej rockovej legendy nepoznáte žiadnu skladbu, skúste si ich pár vypočuť a zistíte, že ich vám je známych viac, ako ste očakávali. If You Can Give Me Love, Can The Can, Stumblin‘ In či 48 Crash si potom budete spievať spolu so Suzi a jej sprievodnou kapelou plnou šikovných muzikantov.

 

Pani doktorka Quatro (Suzi bol udelený čestný doktorát za prínos pre hudbu) roztancuje najskôr Mestskú športovú halu v Trenčíne, a to 22. marca 2019, odkiaľ sa na druhý deň 23. marca presunie do Bratislavy, aby tam rozospievala Istropolis. V Trenčíne to bude jej premiéra, do Bratislavy zavíta už druhý raz. Na obidva večery má pripravenú dvojhodinovú šou, ktorá obsahuje všetko, čo má správny rockový koncert mať. Vstupenky sú už v predaji a určite sú vhodné aj ako darček pod vianočný stromček.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *