Suzi Quatro je aj po päťdesiatich rokoch stále produktívna

Stará láska nehrdzavie a to platí aj o láske k hudbe. O tom svedčí aj ďalšia štúdiová novinka nestarnúcej SUZI QUATRO s názvom No Control, ktorá vyjde rock n‘ rollovej kráľovnej 29. marca u SPV/Steamhammer.

 

Táto americká interpretka sa pohybuje v hudobnom priemysle už viac než päťdesiat rokov a svojich fanúšikov počas tejto doby teší hitmi ako Can The Can, 48 Crash, If You Can’t Give Me Love, She’s In Love With You či Devil Gate Drive. Všetky tieto evergreeny kombinuje so svojou novou tvorbou, ktorej sa počas rokov nikdy neprestala aktívne venovať. Na pripravovanej doske nájdete jedenásť nových skladieb a dve bonusové piesne. Taktiež sa na ňom po prvý raz objaví spolupráca s jej synom Richardom Tuckeyom. Ak ste už teraz zvedaví, ako bude album znieť, nemusíte čakať až tak dlho. Vydanie prvého singla No Soul/No Control je naplánované na 15. februára.

 

Ochutnávky z nového albumu zaznejú, samozrejme, tiež počas tohtoročného turné, s ktorým sa zastaví koncom marca aj v Trenčíne a Bratislave„Nikdy som neprestala vydávať. Back To The Drive v roku 2006, In The Spotlight v roku 2011, Quatro, Scott & Powell v roku 2016. Tieto albumy boli premyslené a naplánované do detailov. Som hrdá na každú z týchto dosiek, veľmi hrdá. Ale ten najnovší No Control bude skutočne divočina,“ sľubuje Suzi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *