Suzi Quatro ako predvianočný darček v Bratislave

Už ako 14-ročná založila so svojimi sestrami rockovú kapelu. Neskôr z nej chceli producenti spraviť novú Janis Joplin. Našťastie ostala sama sebou a stala sa známou aj bez toho, aby musela niekoho kopírovať. 45 miliónov predaných nahrávok hovorí za všetko. Dámy a páni: SUZI QUATRO.

Nedávno sme o nej písali. Vtedy sme ešte nevedeli, že nás príde poctiť svojou návštevou. Skutočná rocková dáma, Suzi Quatro, prichádza na Slovensko, aby zahrala svoje najväčšie hity. Piesne ako Stumblin‘ In, Can The Can, či If You Can’t Give Me Love zaručene potešia všetkých priaznivcov kvalitnej hudby. Suzi má za sebou už 50 rokov aktívnej hudobnej kariéry, počas ktorej vydala 14 štúdiových albumov. Svet ju pozná nielen ako speváčku a basgitaristku, ale aj ako moderátorku či herečku. Predčasné Vianoce pre milovníkov rockeriek sa môžu začať.

https://youtube.com/watch?v=XBdhV-CB4CE

Áno, je to tá pesnička, ktorú prerobil najväčší rocker vo vesmíre, Braňo Mojsej a sedláci ľudia, ktorí sa v temných časoch slovenskej televízie, pokúšali dostať do domu na Pereši. Úprimne dúfam, že sa tento cover nedostane k Suzi osobne, pretože v tom prípade by kariéru zabalila určite ešte pred koncertom u nás. 

Späť do rokov osemdesiatych sa môžete preniesť, ak 19. decembra o 19:00 prídete do bratislavskej Aegon Arény. Čaká vás dvojhodinový koncert, po ktorom, podľa vyhlásenia speváčky, odídete v slzách. Pribaľte si preto vreckovky a nenechajte si to ujsť. Ak ešte nemáte vhodný darček, toto je tá najlepšia príležitosť. Lístky sú v predaji tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *